İlişki ve Aile Terapisti - MFT - Ebru Tuay Üzümcü / Kendi Kendime
Ebru Tuay Üzümcü / Kendi Kendime

BiricikSevgili okuyanlar geride bıraktığımız ay hayatımda önemli ve keyifli bir olay yaşadım. 40. yaşıma bastım. Bunun şerefine de sizinle aşağıdaki satırları paylaşmak istedim.

Size müthiş bir haberim var. Çok dikkatle okuyun lütfen. Bu öyle önemli bir konu ki, sadece sizin yaşamınızdaki problemleri değil, dünyadaki pek çok sorunu da çözebilir. Hazır mısınız? …

Devamını oku >

Gülmek Bulaşıcıdır...En son ne zaman gözlerinizden yaşlar gelene kadar güldünüz? Umarım çok düşünmeniz gerekmeden cevaplarsınız. Eğer hatırlamakta zorlanıyorsanız bu konuyu önemsemek için bir davet olarak okuyun yazdıklarımı.


Devamını oku >

SorumlulukOkulların tatile girmesiyle birlikte çocuklarınız daha çok evdeler.Bazı annelerin bu durumdan biraz yakınır mesajlarını alıyorum. Sorun çocukların evde olması değil elbette, ancak evdeyken yaptıkları ( ya da yapmadıkları!) Özellikle çalışan bir anne , her gün iş dönüşü evi savaş meydanı gibi bulmaktan şikayet ediyor ve soruyor “ çocuklarımın sorumluluk sahibi …

Devamını oku >

Çocuklarını Var Etmemiş Ana-BabalarSağa sola saldıran, karısını deşen, çocuklarını döven, ötekilere elinde sopalarla dalan insanlar ağaçta yetişmiyor sevgili insanlar.  Bu gibi davranışları yapabileceğinizi bir an olsun hayal edebilir misiniz? Haydi diyelim hayal ettiniz, yapabilir misiniz? Hayvana, insana, eşinize, dostunuza yavrunuza kıyabilir misiniz?


Devamını oku >

Sayfa 1 [2] 3 4